35 + 0

Tisdag och träningsvärk. Om man känner sig klumpig sådär vanligt så är det alltid lite mera gungeligung efter måndagarnas Pilatespass.

I idag går vi då in i vecka 36. I morgon blir det åter rådgivningsbesök. De infaller varje vecka nuförtiden, vilket betyder att vi måste vara nära målet nu.

 

2 reaktioner till “35 + 0

  1. Hej!
    Måste bara fråga dig: har du köpt mycket gravidkläder? Vilket märke är till exempel fina tunikan på bilden? Det är så himla svårt att hitta.

    Gilla

    1. Jag har köpt en del, men främst byxor. 2 par jeans och ett par leggings. Allt från H&M. Tunikor har jag sedan köpt från helt vanlig avdelning, bland annat vero moda och H&M. Den här blåa tunikan är också från H&M. Men jag säger inte heller att det är lätt att hitta. Man måste verkligen ha ögonen öppna.

      Gilla

Lämna en kommentar